K. Zvonkuvienė apie juosmenį siekiančius priaugintus plaukus: jie suteikia daug galimybių atrodyti vis kitaip (Delfi.lt)

Į Kaune vykusį renginį atvykę žinomi žmonės ir Lietuvos grožio specialistai galėjo pasijusti tarsi atsidūrę prie Negyvosios jūros. Nerūpestingą kurortinę nuotaiką kūrė spalvoti kokteiliai, cukraus vata ir galimybė pasipuošti chna tatuiruote. Moterų plaukų kirpimo, priežiūros bei vestuvinių šukuosenų ir suknelių šou buvo galima sutikti atlikėjas Katažiną Zvonkuvienę ir Kristiną Ivanovą, plaukų stilistą Karolį Murauską, Vairuojančių moterų asociacijos narę Jolitą Kuliešytę, renginių vedėją Haroldą Urbonavičių, o žinoma medalių kūrėja Irina My My netgi tapo vienu iš modelių.

katažina

„Man visada buvo įdomūs grožio renginiai. Čia gali sužinoti daug naujienų, ypač tada, kai atvyksta žinomi grožio specialistai iš užsienio“, – sakė K. Zvonkuvienė, renginio publiką džiuginusi ir savo dainomis.
Pasak organizatorių pranešimo spaudai, atlikėja neslepia mėgstanti eksperimentuoti su savo plaukais. Pastaruosius du mėnesius Katažina džiaugiasi itin ilgais, juosmenį siekiančiais, priaugintais plaukais. Ar prižiūrėti tokius ilgus plaukus moteriai, prieš pusmetį pagimdžiusiai dvynukus, nėra sudėtinga?

„Mano nuomone, tiek trumpiems, tiek ilgiems plaukams vienodai daug reikia priežiūros ir niekur nuo to nedingsi. Net ir turėdama itin trumpą šukuoseną, moteris negali taip imti ir atsikėlusi iš lovos eiti į miestą. Reikia rūpintis savo plaukais“, – svarstė K. Zvonkuvienė. Pasak atlikėjos, dvynukai net ir trumpus jos plaukus gerokai patampydavo, todėl dabar ji ilgus plaukus ir supina, ir itin aukštai suriša. „Išeičių visada galima rasti“, – šypsojosi pašnekovė, įsitikinusi, kad ilgi plaukai suteikia labai daug galimybių vos ne kasdien atrodyti kitaip. Eidama į vasarišką vakarėlį, dabar ji gali ir kasą susirišti, ir stilingą kuodelį susisukti, ir, žinoma, džiaugtis itin ilgų palaidų plaukų šukuosena. Žinoma moteris prižiūrėdama savo plaukus neapsieina be šampūno, kondicionieriaus-kaukės, apsaugos priemonių nuo karščio, nes paprastai tiesina savo plaukus specialiais prietaisais. Jai reikalingas ir aliejus, skirtas plaukų galiukams. „Na, o mano rankinėje visada galima rasti šukas ir plaukų lako“, – šypsojosi K. Zvonkuvienė. Renginio kulminacija tapo K. Zvonkuvienės ir ypatingos renginio viešnios, Izraelio grožio kompanijos „Saphira“ įkūrėjos Saphiros Greenberg duetu atlikta daina „Nemoku meluot“. Atlikti dainą lietuvių kalba – tokį iššūkį sau buvo išsikėlusi S. Greenberg, ne tik vadovaujanti pasaulyje garsiai grožio prekių kompanijai, bet ir muzikuojanti tėvynėje su savo grupe.

Skaitykite daugiau: http://www.delfi.lt/veidai/zmones/k-zvonkuviene-apie-juosmeni-siekiancius-priaugintus-plaukus-jie-suteikia-daug-galimybiu-atrodyti-vis-kitaip.d?id=74957634